Wróżba od tarota:


Szukasz takiej, która potrafiłaby Cię okiełznać i sprawić, że poczułbyś się naprawdę spełniony. Wszystko to świadczy o tym ,iż jesteś doskonałym kochankiem, takim o jakim marzą kobiety. Musisz po prostu spotkać partnerkę, która będzie potrafiła zaspokoić również Ciebie.

Wróżba od tarota: Kochankowie położenie normalne

Zdajesz sobie sprawę, że miłość jest bardzo istotna. Kiedy Twe życie uczuciowe jest nieudane bywasz rozdrażniony, ciężko jest Ci się skupić. Podobasz się kobietom, a w najbliższym czasie spotkasz kogoś przy kim poczujesz się jak nastolatek, nawet nie spodziewasz się że może być Ci tak dobrze.

Wróżba od tarota: Sprawiedliwość

Obecnie jesteś niezadowolony ze swego życia uczuciowego. Pragniesz znowu poczuć się jak za swoich najwspanialszych lat. Myślisz, że już się wypaliłeś i nie podobasz się jak kiedyś. Jednak po prostu poczekaj. Musisz najzwyczajniej w świecie trafić na kobietę z którą będzie Ci doskonale. To pozwoli uwolnić wszystkie pokłady Twej energii miłosnej, które są u Ciebie ogromne.

Wróżba od tarota: Słońce położenie normalne

Często patrzysz z zazdrością na osoby opowiadające o swoim bujnym życiu uczuciowym. Też bardzo chciałbyś takie mieć. Wydaje Ci się, że już nie podobasz się tak jak kiedyś. Jednak sam nie wiesz jak się mylisz. Już niedługo przekonasz się, że jesteś przystojny, spotkasz kogoś przy kim poczujesz się znowu młody. Będziesz miał dzięki temu więcej sił witalnych, i radość zastąpi smutek który jest obecnie na Twej twarzy.

Wróżba od tarota: Rydwan położenie normalne

Masz w sobie duże pokłady energii miłosnej, które tylko czekają na uwolnienie. Jednak aby to nastąpiło musisz trafić na odpowiednią kobietę. Kiedy to się już stanie, nie będziesz mieć żadnych wątpliwości o to czy podobasz się płci przeciwnej.

Czy powinnam się do Niego odezwać?

Wróżba od tarota: Cesarz położenie normalne

Chłopak który jest obiektem Twoich westchnień również Cię zauważa. Nie możesz jednak zbytnio mu się narzucać. Rozegraj to umiejętnie, nie pisz do Niego zbyt często. Odezwij się, aczkolwiek bardziej po to aby wybadać sytuację, a nie z propozycją spotkania. On powinien wykonywać poważniejsze kroki.

Wróżba od tarota: księżyc położenie normalne

Jesteś kobietą bardzo pragnącą gorącego uczucia. Dla osoby na której Ci zależy, byłabyś w stanie zrobić wszystko. Potrzebujesz miłości, jednak gdy ją już dostajesz, często czujesz lęk związany z obawą przed porzuceniem. Chłopak który Ci się podoba po pewnym czasie również odwzajemni Twe uczucia. Powinnaś się do niego odezwać.

Wróżba od tarota: Kapłanka położenie normalne

Z pozoru wydajesz się być wesołą dziewczyną, która nie ma wielu problemów. W środku jest jednak inaczej. Jesteś delikatna, łatwo Cię zranić, bardzo mocno przeżywasz (sprawdź na sex telefon) stresujące sytuacje. Marzy Ci się wielka miłość, w której partner okazywałby dla Ciebie zrozumienie.

Informacje

Dodany: 2019-06-03
Kategoria: Amatorki

Tagi dla artykułu

komputery, pomoc, psychologia, (sprawdź na sex telefon)
seks telefon