Fenomen powrotu popularności seks telefonu


Planujesz zdziwić czymś swoją koleżankę i zatelefonować do niej, gdy ta jest opuszczona w biurowcu, aby życzliwymi słówkami wpędzić ją do kresu podniecenia?

Takie pogaduszki nieraz spotykałeś w oryginalnych obrazach, jednakże nadal sam nie wiesz, jak trzeba je uprawiać? Dzięki czytanemu informatorowi staniesz się w nich rzeczywistym specjalistą! Dowolny, dokonany przez ciebie erotyczny telefon będzie inicjował zniewalający szczyt twojej kobiety!

Seks telefon jest obecnie bardzo modny

Prawdopodobnie zamieszkujesz samodzielnie, więc nie potrzebujesz denerwować się o to, iż kolega przeszkodzi ci w prowadzeniu rozmowy łóżkowej. Będziesz ją tymczasem doznawać ze własną oblubienicą, a ona właśnie siedzi w budynku z matką czy lokatorami. Pomyśl o tym wcześniej oraz spróbuj spytać laskę o czas, kiedy będzie samotna w swoim lokum i czy będzie mieć trochę wolnego czasu. Warto też umówić się z narzeczoną na owy moment, a potem zanegować wizytę, ażeby potem wszystko to jej nagrodzić w niestandardowy sposób. Twój seks telefon ma być pełen pikanterii i erotyki.

Gdy już się na to decydujesz, przed ujęciem komórki do łapy potrzebujesz się wyluzować. Przystoi nawet wypić wydatny puchar gorzałki dla brawury i wyłącznie wtenczas wykręcić numerek ukochanej, przełamując swoją lękliwość. Komunikuj gromko i wprost o owym, co pożądasz z nią wykonywać, jak wyglądałaby wasza kąpiel w jeziorze albo jak miziałbyś jej gołe piersi. Zaczniecie intensywną, ekscytującą, erotyczną zabawę, jaka na pewno nie będzie posiadać rychłego zakończenia.

W pożyciu seksownym cały czas musi się cokolwiek wprowadzać, bowiem w przeciwnym wypadku staje się ono bezbarwne i zaczyna powszednieć. Nie doprowadź do tego i natychmiast wytrenuj się realizować sex telefon, ofiarowując go własnej znajomej albo choćby nowej braterskiej towarzyszce. Kobiety naprzeciw blichtrom ubóstwiają przedstawione uciechy, lecz standardowo nie potrzebują się do ostatniego przyznawać. Spróbuj to robić, a damy z bliskiego środowiska bankowo przebiegną twoim śladem. Opracowano na podstawie http://sexpartyline.pl/

Informacje

Dodany: 2017-11-08
Kategoria: partyline

Tagi dla artykułu

skuteczne uwodzenie, skuteczny podryw, związki

Komentarze: 7


noavatar.png
Shaun 2017-11-19

pozdro dla wnioskodawcę, super sporządzasz:)

noavatar.png
Katherin 2017-11-20

dysponujesz talent ogólnopolski

noavatar.png
Liana 2017-11-24

lubie twój blog

noavatar.png
Sandy 2017-11-24

Super się przerzuca

noavatar.png
Miesha 2017-11-24

rzeczywiście pasjonująco wpisane

noavatar.png
Elvia 2017-11-24

hehe kongruentne

noavatar.png
Darrick 2017-11-25

Delikatne czynne