W życiu kierujesz


Przywiązujesz dużą wagę do seksu i wiele Twoich związków będzie się na nim opierać. Ludzie o powyższych cechach doskonale spełniają się jako literaci, artyści, aktorzy, architekci, adwokaci, handlowcy. Nie pozwól sobie na próżność lub zatracenia się w krótkotrwałych działaniach. Musisz nauczyć się konsekwencji w realizacji dalekosiężnych planów.

Liczba osobista 4

W życiu kierujesz się zasadami równości i sprawiedliwości. Działasz z rozmysłem i logiką. Jesteś praktyczny, obowiązkowy i konsekwentny w dążeniu do wybranego celu. Rzadko ulegasz chwili, a skupiasz się głównie na sprawach, które mogą przynieść Ci długofalowe korzyści. Twoja niezwykła zdolność koncentracji powoduje, że znakomicie spełniasz się w realizacjach pozwalających Ci się skupić na szczególe. Najlepiej czujesz się w zawodach wymagających od Ciebie ciężkiej i żmudnej pracy. Lubisz wyzwania i skomplikowane działania. Jesteś bardzo cierpliwy i potrafisz zachować trzeźwość umysłu nawet wtedy, gdy Twoi współpracownicy są już zmęczeni realizacją długo trwających zadań. Chętnie pracujesz w domu, gdyż to miejsce daje Ci poczucie codziennej stabilizacji. Bardzo starannie dobierasz przyjaciół. Słabymi stronami Twej osobowości może być przesadny upór, skąpstwo, nietolerancja. Często próbujesz narzucać własną wolę otoczeniu, przez co inni mogą czuć się przez Ciebie ograniczani. Sprawdzisz się jako organizator czegoś od podstaw.

Liczba osobista 5

Twoje życie i relacje z ludźmi budujesz na fundamencie wolności i niezależności. Jesteś pogodny, dowcipny, pełen entuzjazmu i energii. Pragniesz, aby Twoje życie było pełne przygód. Dlatego podejmujesz wszelkiego rodzaju aktywność. Masz duży temperament, cechuje Cię również zmienność nastrojów, którą często kontrolujesz, dopasowując się do sytuacji. Uwielbiasz żonglować słowem, przez co bywasz duszą towarzystwa. Twe życie będzie obfitowało w nagłe i częste zmiany, podróże i przeprowadzki. Masz w sobie wielki magnetyzm i urok, przez co potrafisz być osobą zmysłową, pełną fantazji i erotyzmu. Na stały związek zdecydujesz się tylko wtedy, gdy druga strona nie będzie Cię ograniczać. Osoby spod tej liczby w pełnie się realizują w zawodach takich jak: aktor, pisarz, językoznawca, dziennikarz, podróżnik, pracownik reklamy.

Liczba osobista 6 (popularny sex telefon)

Najważniejszą wartość w Twoim życiu ma miłość, partnerstwo, dom i rodzina. Jesteś opiekunem otaczającym troską bliskie Ci osoby. Często rezygnujesz ze swoich ideałów dla ludzi których kochasz. Jesteś mądry, tolerancyjny i sprawiedliwy. Wspaniale sprawdzasz się w roli rozjemcy, ponieważ posiadasz zdolność bezstronnego osądu racji obu stron. Masz skłonność do pouczania innych, nawracania i resocjalizowania. Często jednak za bardzo ingerujesz w życie właściwie obcych osób, udzielając im rad, nawet wtedy, jeśli o nie nie proszą. Pogodną i łagodną naturą przyciągasz do siebie ludzi zagubionych.

Informacje

Dodany: 2019-06-04
Kategoria: rozrywka

Tagi dla artykułu

kobieta, (popularny sex telefon)