Jaka karta tarota


Na dłuższą metę życie z takim mężczyzną byłoby trudne, musiałabyś pójść na wiele ustępstw. Jeśli jesteś w stanie poświęcić się dla niego będzie to mężczyzna Twego życia, jednak lepiej byłoby gdybyś zdecydowała zakończyć się tą znajomość i znaleźć kogoś z mniejszym temperamentem.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Wieża położenie normalne

Na początku pisane jest Ci rozczarowanie. Tak więc spotkasz mężczyznę, który owszem będzie Ci się podobał, zaimponuje pewnymi rzeczami, jednak nie będzie nadawał się na stałego partnera. Na szczęście w porę się o tym przekonasz, nie zabrnie to jeszcze zbyt daleko. Następnie są dwie możliwości. Jeśli nie wyciągniesz odpowiednich wniosków, nie znajdziesz mężczyzny z którym mogłabyś związać się na stałe. Jeżeli jednak poprzednia sytuacja Cię czegoś nauczy, zwiążesz się z mężczyzną który będzie spełnieniem Twych oczekiwań.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Gwiazda położenie normalne

W najbliższym czasie zwiążesz się z mężczyzną swego życia. Jednak nie będzie to przypadkowe spotkanie po którym od razu wpadniecie sobie w ramiona. Wręcz przeciwnie. Tym mężczyzną będzie ktoś kogo już znasz, być może od dawna. Może to być kolega, na którego do tej pory nie zwracałaś uwagi, lub dawna miłość. Będzie się Wam wspaniale rozmawiało, coś zaiskrzy, po pewnym czasie poczujecie jak bardzo jesteście ze sobą związani. W końcu zdecydujecie się być na stałe. Będzie Wam o tyle łatwiej, że znacie się już dość dobrze.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Księżyc położenie normalne

Wypełnia Cię niepokój związany z brakiem stałego partnera. Za wszelką cenę chciałabyś spotkać kogoś kto odmieni Twoje życie. Już wkrótce Twe życzenie się spełni. Znajdziesz kogoś kto Cię zauroczy i z kim postanowisz spędzić resztę życia. Jesteś osobą inteligentną i rozsądną, co zapewne doceni Twój partner. Będziecie się doskonale uzupełniać, stworzycie zgraną parę odporną na przeciwności losu. Tak więc głowa do góry i nie zamartwiaj się, już niedługo Twój los się odmieni.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Słońce położenie normalne

Masz szczęście, wylosowałaś najlepszą kartę z możliwych. Najbliższy czas będzie dla (sprawdź na seks telefon) Ciebie naprawdę sprzyjający. Choć wydaje Ci się to w tej chwili mało prawdopodobne, znajdziesz miłość swego życia. I to znajdziesz w taki sposób, że ani się obejrzysz a zostaniecie szczęśliwą parą. Mężczyzna ten będzie zarówno wspaniałym człowiekiem- nie obce mu będą troska o Ciebie, oraz wierność, jak i znakomitym kochankiem, który spełni Twe najskrytsze pragnienia. Tak wiec nadeszła dla Ciebie pora radości, w końcu poczujesz co to znaczy szczęście.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Sąd położenie normalne

Spotkasz mężczyznę swego życia, jednak wszystko wymaga czasu.

Informacje

Dodany: 2019-07-11
Kategoria: seks telefony

Tagi dla artykułu

dieta, gsm, kobieta, komputery, nauka, (sprawdź na seks telefon), studia, wiedza
seks telefon