Jesteś osobą uczuciową


Musisz więc przygotować się więc na huśtawkę nastrojów. Dopiero po kilku miesiącach uda Wam się zgrać ze sobą i pokonać problemy. Wtedy sytuacja się ustabilizuje.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kapłanka położenie normalne

Jesteś osobą uczuciową, która również przywiązuje dużą wagę do seksu, jako aktu zbliżającego dwoje zakochanych w sobie ludzi. W najbliższym okresie Twe życie seksualne będzie bardzo udane. Spotkasz osobę, która spełni Twe najskrytsze pragnienia. Tak więc nie zamartwiaj się obecną (cytujemy z sex-rozmowy.pl) sytuację, tylko patrz w przyszłość z optymizmem. Już niedługo wszystko zmieni się na lepsze, a Ty poczujesz się znowu młoda.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Mag położenie normalne

Twe życie seksualne poprawi się, jednak tylko na krótki okres. W bliskim czasie spotkasz osobę, która da Ci dużo przyjemności, jednak osoba ta, nie będzie nadawać się na dłuższy związek. Na znaczącą i trwalszą poprawę życia seksualnego będziesz mogła liczyć dopiero za kilka miesięcy. Wtedy spotkasz kogoś w kim się zakochasz, i z kim będziesz mogła przekraczać wszelkie bariery, także związane ze sferą seksualną.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Pustelnik położenie normalne

Obecnie Twe życie seksualne nie jest zbyt udane. Niestety, ale w najbliższym czasie nie masz co liczyć na poprawę. Jednak nie jest to powód do tego, aby się załamywać. Twój czas jeszcze nadejdzie. W najbliższym czasie sytuacja nie ulegnie poprawie, jednak w dłuższym okresie czasu już tak. Tak więc pozostaje Ci cierpliwie czekać na osobę, która sprawi że poczujesz się niesamowicie.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Głupiec położenie normalne

W najbliższym czasie Twe życie seksualne będzie średnio udane. Pojawi się osoba z którą będziesz mogła się wspaniale zabawić, jednak będzie to tylko krótki okres czasu. Następnie czeka Cię marazm, z którego wyjdziesz za kilka miesięcy. Wtedy będziesz mogła liczyć na znaczącą poprawę życia seksualnego.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Sąd ostateczny położenie normalne

Ostatnimi czasy mocno doskwiera Ci fakt braku dobrego seksu. Nawet wydaje Ci się, że nie jesteś w stanie już odczuwać tej przyjemności jak za swoich najlepszych lat. Jednak jesteś w błędzie i niedługo się już o tym przekonasz. Twe życie seksualne w ciągu 2 miesięcy ulegnie zdecydowanej poprawie, aż ciężko będzie Ci uwierzyć że może być aż tak dobrze. Tak więc do głowa do góry, możesz patrzeć w przyszłość z optymizmem.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Gwiazda położenie normalne

Seks jest dla Ciebie bardzo ważną częścią życia. Kiedy Twe życie seksualne nie wygląda tak jak trzeba bardzo się niepokoisz, bywasz drażliwa i smutna. Na szczęście jednak, w najbliższym okresie będziesz miała same powody do radości, ponieważ czeka Cię okres najlepszego seksu w życiu.

Informacje

Dodany: 2019-04-10
Kategoria: seks telefony

Tagi dla artykułu

(cytujemy z sex-rozmowy.pl), dieta, encyklopedia, gsm, kobieta, rozrywka, uczucia, wiedza, związki
seks telefon